top of page

Finca La Carrodilla the only producer of CCOF certified organic wines in the Valle.

We stopped for a tasting here because we wanted to check out the organic/biodynamic wines. This winery is the only producer of CCOF certified organic wine in the Valle.

The winery is an amazing place to look at and the views are unbelievable! The inside is quite small but there are so many outdoor seating areas including the outdoor rooftop terrace with a lush garden.

We had tastes of 3 wines: white, a rose, and a red. All the wines were very good

If you are going to Valle, I would recommend stopping by for a tasting here. It is worth the visit just to check it out and enjoy fantastic views while wine tasting.

More about Finca La Carrodilla here

More about our trip to Valle de Guadalupe here.


 

Zatrzymaliśmy się tutaj na degustację, ponieważ chcieliśmy spróbować organicznych i biodynamicznych win. Finca La Carodilla jest jedynym producentem wina ekologicznego z certyfikatem CCOF w Valle de Guadalupe.

Winnica wygląda bardzo ciekawie i ładnie zarówno z zewnątrz jak i w wewnątrz. Jako że budynek, w którym odbywają się degustacje jest dość mały ciężko znaleźć miejsce w środku, większość osób korzysta z licznych miejsc do siedzenia na zewnątrz, w tym tarasu na dachu z przepięknym bujnym ogrodem oraz fantastycznym wręcz niewiarygodnie pięknym widokiem na otaczającą plantację.

Spróbowaliśmy 3 win: białego, różowego i czerwonego i wszystkie były bardzo dobre.

Jeśli wybierasz się do Valle, polecam odwiedzić Fincę Carodilla. Warto zatrzymać się nawet na szybka degustację dobrych win w wyjątkowej atmosferze i otoczeniu z zapierającymi dech w piersiach widokami.

Więcej o Winnicy La Carrodilla tutaj.

Więcej o naszej wycieczce do Valle de Guadalupe tutaj.


Comments


DON'T MISS THE FUN.

Thanks for submitting!

FOLLOW ME ELSEWHERE

  • Facebook
  • Instagram

MY TRAVEL PLANS

Travel Plans
bottom of page