top of page

Golf at Tryall Club in Jamaica. Golf w klubie Tryall na Jamaice.

It was the first time that I played golf and I loved it. Anyone can play at Tryall, whether you’re a complete beginner, a serious amateur, or an experienced player. A very awesome place with great views of the ocean and mountains especially the views from the top are spectacular!

The golf course is very well maintained, with excellent hole designs. Playing conditions together with the surrounding fantastic nature and views creates an unforgettable atmosphere.

Definitely recommended. More about Tryall Golf Club here.

Jamaica in 14 days-what to do more here.


 

To był pierwszy raz, kiedy grałam w golfa i bardzo mi się podobało. Na polach golfowych Tryall może grać każdy, niezależnie od tego, czy jest początkującym, poważnym amatorem czy doświadczonym graczem. Miejsce jest niesamowite z zapierającymi dech w piersiach widokami na ocean i góry. Szczególnie spektakularne są widoki z górnej części pola golfowego!

Pole jest doskonale utrzymane, z dobrym ułożeniem i rozplanowaniem dołków, a miła i pomocna obsługa oraz otaczająca przyroda sprawia, iż gra upływa w niezapomnianej, przyjemnej i wyjątkowej atmosferze.

Zdecydowanie polecam odwiedzić Tryall Golf Club! Więcej informacji tutaj.

Jamajka w 14 dni - co robić więcej tutaj.


Comentários


DON'T MISS THE FUN.

Thanks for submitting!

FOLLOW ME ELSEWHERE

  • Facebook
  • Instagram

MY TRAVEL PLANS

Travel Plans
bottom of page